"שיטת איתן״

"שיטת איתן" היא מעטפת טיפולית הוליסטית מותאמת אישית שבבסיסה אימון ספורטיבי לצד אימון מנטאלי וקידום אורח חיים בריא. אנחנו פועלים להעצמת האדם, שיפור רווחתו והצלחתו בכל תחומי החיים.

איתן- כל אחד יכול (חל"צ) פועלים משנת 2017 במטרה לחזק, להעצים ולקדם אנשים עם מוגבלות קוגנטיבית ו/או נפשית, לרבות אוטיזם, בכל גיל ובכל מקום בארץ, בדרך לשילוב מיטבי בקהילה ולמען החברה הישראלית כולה, תוך עידוד תחושת מסוגלות, מחויבות ושייכות. שמנו לנו למטרה לפתח יכולות חברתיות, תקשורתיות וכישורי חיים אצל המתאמנות והמתאמנים שלנו.

שיטת איתן פותחה בארגון על סמך הניסיון שצברנו עם ספורט ככלי אפקטיבי לקידום א.נשים עם מגוון מוגבלויות קוגניטיביות ונפשיות. הספורט הוא הזדמנות לצאת מהמסגור של השגרה, והזדמנות להשתחרר בכלל. זה המקום לפרוץ גבולות, להתגבר על אתגרים ולחוות תחושת הצלחה. בעולם הספורט מפתחים יכולות ומיומנויות שממשיכות לשרת אותנו גם בחיים עצמם. כשמצאנו שאימוני כושר הם כלי לפיתוח מיומנויות, ראינו כמה הם משפיעים על שיפור החיים בכלל אצל מי שמתאמנים אצלנו.

כיום אנו פועלים עם מגוון אוכלוסיות ברמות תפקוד שונות. יש אצלנו מאות מתאמנים בטווח גילאים רחב (6-65) ובכל רחבי הארץ וזאת בעזרת צוות של כ-100 מאמנים מוסמכים ואנשי טיפול מומחים בתחום המוגבלויות, האימון הפיזי והמנטאלי.
אנחנו משלבים בין אימוני כושר (ריצה, אימונים פונקציונאליים, אומנויות לחימה, מחול ועוד), ליווי לאורח חיים בריא ותזונה נכונה, ועבודה מנטאלית (מנטורינג/פסיכולוגיה חיובית/ניתוח התנהגות). אפשר לקרוא עוד על האימונים שלנו בהרחבה.

ערכי איתן