תודה שלקחתם חלק במרוץ איתן RUN 2024!

לאלבום התמונות המלא מהאירוע

נתראה במרוץ בשנה הבאה – 4.4.25

25.1Artboard 5

בואו לרוץ איתנו 5.4.24 | 07:30-13:30 |
פארק הירקון | גני יהושע | תל אביב

איתן - כל אחד יכול

22.1Artboard 5
ארגון חברתי, המקדם ומעצים א.נשים עם צרכים מיוחדים דרך אימוני כושר מקצועיים.
מזמינים אתכם למרוץ הכי מעצים ומרגש שיש!

איתן RUN

המרוץ החברתי היחיד בישראל שנועד כולו לתת במה ליכולותיהם של א.נשים עם יכולות מיוחדות. השנה יתקיים המירוץ בסימן החוסן והרוח הישראלית, מתוך הצדעה לחברה הישראלית! כי בתכל׳ס? אין על העם שלנו! במסגרת זו יארח המרוץ את תושבי הדרום והצפון, לוחמים/ות וכוחות הביטחון. המרוץ משלב אלפי א.נשים מכל קצוות הארץ, עם וללא מוגבלות ומראה את ישראל היפה!

המרוץ הינו מרוץ מאסף, כולם מסיימים ביחד!

המתקיים בפארק הירקון, ת״א, במקצים:

22.1Artboard 10
22.1Artboard 7
בסיום הריצה מתקיים ברוח התקופה הפנינג שכולו צבוע בעסקים של מפוני חרבות ברזל שכולל הופעות, דוכני מזון, מוזיקה ואנשים טובים!

כל אחד יכול וכל אחת יכולה!

רגעים מרגשים

22.1Artboard 16

כל השאלות וכל התשובות (כמעט) כדי שתדעו הכל לקראת מרוץ איתןRUN

משתתפים יקרים,
רכזו עבורכם את מקסימום השאלות והתשובות כדי להקל עליכם את ההרשמה, וההשתתפות באירוע. לשם הנוחות בלבד המסמך מובא בלשון זכר, עמכן הסליחה ותודה על ההבנה.

מתי מתקיים המרוץ?
המרוץ מתקיים ביום שישי 5.4.24 ההתכנסות החל בשעה 07:00 במתחם הוולודרום רח' שטרית 10 ת"א

מתי מזניקים?
ההזנקה מתוכננת לשעה 08:30 (מקצה 8 ק"מ) ולאחריה בדרוג יוזנקו יתר המקצים

מה מתוכנן?
חוץ ממרוץ להעצמה חברתית נערוך הפנינג מלא צבע, דוכנים ומוסיקה בשטח הוולודרום לפני ואחרי המרוץ. השנה הוספנו מציגים שונים, דוכני הפעלה, מתחמי ישיבה, הופעות ודוכני מזון וכיבוד קל

היכן מתקיים המרוץ?
המרוץ מתקיים בשטח פארק הירקון גני יהושע תל אביב, המרוץ בשבילי הפארק ומסתיים בהקפת נצחון בשטח הוולודרום.

למי מתאים המרוץ?
המרוץ מתאים לכולם, החל במשפחות (הורים וילדים) וכמובן מתאים לכל מי שאוהב לרוץ.

מה מקבלים הרצים?
כל משתתף רשום מקבל חולצת מרוץ ומדליה, לאורך המסלול ובשטח הכינוס/סיום נחלק מים למשתתפים. תוכלו לבחור לוותר על החולצה ולאפשר לנו להקצות את התקציב להמשך פיתוח "איתן כל אחד יכול"

האם ימדדו זמנים?
המרוץ אינו כולל מדידת זמנים, זהו מרוץ להעצמה חברתית המתקיים השנה בסימן החוסן והרוח הישראלית תוך שילוב ילדים, נוער ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים (יכולות מיוחדות) המתאמנים "באיתן – כל אחד יכול". המרוץ הנו  מרוץ מאסף וכולנו נסיים יחד בהעצמה גדולה!

אם אנחנו קבוצה שרוצה להירשם?
בשמחה, כמה שיותר רצים כך נוכל לקדם את המטרות של "איתן כל אחד יכול" מי שמעוניין להירשם כקבוצה (מעל 10 רצים) יפנה לכתובת: [email protected] תוך ציון: שם/משפחה ומס טלפון אנחנו נחזור אליכם עם קבלת הפניה ונספק לכם קוד קופון להנחה בהרשמת קבוצה. הרישום עצמו מתבצע ע"י חברי הקבוצה (חובת אישור הצהרת בריאות ותקנון לכל משתתף).

איפה חונים? ובעיקר איפה לא!

שימו לב – השנה נקפיד במיוחד, לא ניתן לחנות בחניון הצמוד לוולודרום, מומלץ לחנות בחניונים הצמודים למרכז הספורט הדר יוסף (רחוב שטרית), החניה ללא תשלום ועל בסיס מקום פנוי. חניות נוספות וקרובות: חניון המימדיון (הכניסה משדרות רוקח – בתשלום) , בכניסה לרחוב הברזל (בתשלום) ובחניון ליד הלונה פארק (10 דק הליכה למרוץ) חניה בתשלום. יש להישמע להוראות הסדרנים במקום. 

ההמלצה שלנו:
חניון המימדיון או לונה פארק – לא לנסות להגיע לוולודרום החניה סגורה!

האם ניתן לאחסן ציוד ביציאה לריצה?
לא, אין מקומות אחסון, מומלץ להצטייד במינימום ציוד ו/או תיק/פאוץ' נוחים. ההפקה, "איתן כל אחד יכול", נותני החסות ועירית תל אביב יפו אינן אחריות לציוד שהובא למקום.

כיצד ניתן להגיע לשטח הכינוס?
שטח הכינוס ופתיחת האירוע מתקיים בחצר הוולודרום, ניתן להגיע ברגל מכל חניון מרחוק 10 דקות הליכה (ראו פרוט חניונים) ניתן להגיע בתחבורה ציבורית (אוטובוסים) לתחנות הצמודות לקניון איילון, מרכז הספורט הדר יוסף. לבאים ברכבת מומלץ לרדת בתחנת בני ברק (מאחורי קניון דן דיזיין) הליכה ברגל 10 דקות, או בתחנת האוניברסיטה (גני התערוכה) – הליכה ברגל של 15-20 דקות. יש לבדוק זמני רכבות ותחנות עצירה בכפוף לשינויים ועדכוני רכבת ישראל.

לפניות הקשורות בעניין חסויות או הרשמה למירוץ - דברו איתנו בכיף

22.1Artboard 15